Php Web Tasarım Dersleri

Günümüzde internet hemen hemen her şeyi kolayca öğrenebileceğimiz ve kendimizi geliştirebileceğimiz düzeyde. Bu sebepledir ki insanlar için hem eğitsel anlamda hem de hobi anlamında tüm alanlarda eğitimsel yazılar, videolar ve sıralı dersler bulmak çok kolay.  Kolay olmakla birlikte kalitesiz, alanında uzman olmayan, sadece maddi çıkarlarını gözeterek bu tarz bilgiler vermeyi amaçlayan insanlarda fazlasıyla var. Bu sebeple bizler internetten eğitim almayı hedeflediğimizde yahut da internet üzerinden hobilerimizi geliştirmek istediğimizde dikkatli davranmalıyız. Çünkü doğru kişiden eğitim almak tıpkı kaliteli öğretmenlerden ders almaya benzer.

Bu sebepledir ki bizler sizlere gerek web tasarım dersleri olsun, gerek php dersleri olsun, gerek css dersleri olsun, gerek mysql dersleri olsun gerekse de tamamen internet kullanımında sıkça karşımıza çıkan sorunlardan olan kredi kartıyla ödeme sistemleri, entegrasyonları, paytr, shopier ve iyizco dersleri için tek tek en ince ayrıntısına kadar bilgi vermeye çalışacağız.

Web Tasarım Dersleri

Web tasarım dersleri hakkında bilgi vermeden önce isterseniz ilk olarak web tasarım neye denir onu öğrenelim. Web tasarımı; kısaca kişilerin veya kurumların dijital ortam üzerinde görülen yüzüdür. Tam manası ile web tasarımı açıklayacak olursak ise şu şekilde tanımlayabiliriz: “Web tasarımı; hazırlanmış olan herhangi bir web sitesinin kullanılan herhangi bir arama motoru üzerinden erişilebilirliğini salayan ve ana hatlarıyla kişileri ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtmaya yarayan grafik ve metinlerin bir araya getirilerek hazırlandığı kaliteli çalışmadır.” Bu sebeple bizler https://www.phpwebdersleri.com sitesi olarak sizlere bu alanda kendilerini geliştirmiş, uzmanlaşmış kişiler tarafından video dersler sunarak ve anlamadığınız konularda yorum yapmanız dahilinde açıklama yaparak kalıcı öğrenme hizmeti sunmaktayız.

Web tasarımı belli başlı unsurlardan meydana gelir. Bu unsurları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Düzen
  • Renk
  • Grafikler
  • Fontlar
  • İçerik

Profesyonel Web Tasarımı

Profesyonel web tasarımı; daha çok kişi tarafından görüntülenmek istenen ve hak ettiği değeri görmek isteyen kişi ya da kuruluşların web tasarımı alanında uzman olan kişilerle bir araya gelip ihtiyaçlarını ayrıntılı bir şekilde bu kişilere anlatarak bu doğrultuda kendilerine uzman kişiler tarafından hazırlanan çalışmalardır. Bu şekilde hazırlanan web siteleri globalleşerek müşteriye daha çok güven vermekte ve daha olumlu dönütlerin alınmasını sağlamaktadır.

Php Dersleri

Php dersleri konusunda bilgi vermeden önce tıpkı bir önceki konumuz olan web tasarım derslerinde olduğu gibi ilk olarak php nedir? İle konumuzu açıklamaya başlayalım.