GOOGLE ADSENSE NASIL ALINIR? ADSENSE BAŞVURUSU

Adsense Nedir?

Adsense Google şirketinin kullanıcılara kendi sitelerinde reklam yayınlamak üzere verdiği bir hizmet türüdür. Adsense hitmet programına kabul edilmeniz ardından kendi web sitenizde reklamlar yayınlanarak yayıncı statüsü kazanırsınız ve bu yayınlarınızdan %56 kaar size google tarafından verilir.

Neden Google Adsense?

Adsense hiti ve popülaritesi yüksek sitelerin garanti para kazanma yöntemidir. bir çok firmadan reklam yayıncısı olarak para kazanabilirsiniz fakat paranızı alamadığınız durumlar veya size verilen kaar oranlarında ki azlık insanları rahatsız ettiği için Google Adsense daha çok tercih ediliyor. Tercih sebepleri tabiki bununlada sınırlı değil Adsense Google gibi çok büyük bir firmanın ürünü olduğu için güvenilir ve herkes tarafından bolca kullanılan bir para kazanma programıdır.

Nasıl Adsense Başvurusu Yapabilirim?

Adsense başvurusu yapabilmeniz için bir web siteniz olması gerekiyor web sitenizin içeriği önemli bir etken Google hizmet politikaları gereği kabul etmediği içerik türleri cinsel,terör,kurmar vs. gibi içerik türlerini tercih etmeyin. sitenizdeki içerik mutlaka sizin oluşturduğunuz ve geliştirdiğiniz bir içerik olmalıdır. yani özgün içerik olması çok önemlidir.

Adsense Başvurusu Videosu

Google Adsense Başvuru Yapma