GOOGLE ADSENSE İLE İNTERNETTEN PARA KAZANMA

Günümüzde teknolojik cihazların ve kullanımının artmasıyla yedi’den Yetmişe herkesin elinde olan akıllı telefonlar ve internet sayesinde herkes potansiyel bir müşteri haline gelmektedir.

Eskiden kullanılan rekam türleri yenine artık en yaygın reklam türü internet üzerinden potansiyel müşteri kitlesine ulaşmaktan geçiyor bunun en iyi yapan Google Adwors ile reklamlarını yayınlayan kişiler kurumlar kuruşuşlar müşteri kitlesine kolayca erişiyor.
Google reklam veren müşterilerine daha fazla hizmet ve erişim sağlamak için Google Adsense olarak bilinen reklam programını kullanıyor peki nasıl oluyor bu adsense , Google Adsense site sahiplerine sitelerinde sitelerinde reklamlarının gösterilmesi karşılıpında reklamdan pay veriyor bu pay web adsense için %54 dür.

Bizde sitemizde google reklamlarını yayınlayarak ufak çaplı gelir elde etmek amaçlı site kurduk ve sitemiz gelişip çok fazla kişiye ulaştığınd gelirler de ona göre büyüdü Hemen sizde bir web sitesi projesi yaparak google adsense ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Google Adsense İle Para Kazanma